Категории
Новинки Musikmesse 2015: Hi-End для Pro від Audio-Technica Цього року на ярмарку музичних виробників Musikmesse у Франкфурті компанія Audio-Technica презентувала новинку – професійні навушники  ATH-M70x.

  Об’єктивно кажучи, модель підняла якість мобільного звучання на вищий рівень, залишивши позаду багатьох своїх конкурентів. Зрозуміло, за ціновим показником навушники перш за все орієнтовані на відповідальні проекти, поціновувачів Hi-End звуку та комфорту. Інженери Audio-Technica заклали в ATH-M70x саме топові характеристики.
 
Лінійність характеристик ATH-M70x в порівнянні з ATH-M50x


  Полоса відтворювання частот від 5 до 40,000 Гц, рідкісні матеріали, натуральні компоненти та комплект аксесуарів повністю виправдовують заявлену ціну топ-моделі. 
  Що ж отримали на виході, і в чому полягає професійність та Hi-End моделі? Кришталеву чіткість звуку у всьому спектрі віднесемо до Hi-End. Професійність полягає у легкості та зручності конструкції закритого типу: у таких навушниках можна відпрацювати не одну годину, не знімаючи їх. Ви звикли моніторити сигнал в одне вухо? Поворот амбушюри розрахований на 90° – це також професійне. А от амбушюри, які мають дихаючу внутрішню вставку і дарують безпрецедентний комфорт, це, безумовно, Hi-End. Звукоізоляція для полегшеного розуміння складної звукової палітри – це просто звичайна необхідність концертних звукооператорів.

 
   Три інтерфейсні кабелі, що йдуть в комплекті з кейсом, націлені на різне функціонування та використання. В студії за пультом вам потрібно 3 метри, на концерті ті ж метри, тільки в пружному (коротшому) стані, а, приміром,в дорозі, зі смартфоном - 1.2 метри саме те, що треба. В модельних топах Audio-Technica довгий час знаходилась модель навушників ATH-M50, і багатьом фанам буде складно повірити, що може бути щось краще, та, повірте, не дарма японці так довго виношували свою новинку: ATH-M70x на цілу голову, а то й на дві, кращі за попередників.  ATH-M70x – це вже інший вимір звуку!
Купити навушники Aidio-Technica  ATH-M70x з доставкою та гарантією можна тут.