Категории
Новий ап від Steinberg!Компанія Steinberg презентувала нову звукову карту в лінійці зовнішніх мобільних аудіо інтерфейсів - UR242.
Вся лінійка продукції має неперевершено збалансовані можливості та якість виконання від німецьких та японських інженерів.
 
Особливої уваги заслуговують такі основні характеристики:

• елітне ац/ца перетворення на рівні 24біт/ 192кГц;
• мікрофонні передпісилювачі  D-PRE клас-А від Yamaha;
• нульова затримка між вхідним та вихідним сигналами;
• компактний та легкий металевий корпус;
• повна інтеграція з Cubase.


Чим же німецький розробник Cubase"у, світового стандарту звукозапису, зміг ще доповнити свої здобутки на ниві хардтайлу цього разу?


Перш за все UR242 є послідовним рішенням по заповненню попиту на ринку, створенню продукту, що матиме ще "більше за менше" - можливості / ціна. Помітно це прослідковується в появі 3 та 4 входів на тильній стороні карти, які усувають обмеженість молодшої моделі  - UR22 - під час одночасного запису, наприклад, рок-гуртів.

Також варто відзначити наявність в UR242 потужної DSP ефект-обробки:  це напрочуд  якісна заміна купі зовнішніх приладів з дротами, а до того - ще й розвантаження ЦП комп’ютера. Потужний набір ефектів від Steinberg, таких як морфінг, компресор, реверберація та гітарний сет, тепер в легкому та інтутивному доступі користувача. Набір скомпонований так, щоб в процесі  від накопичення до мастерінгу під рукою завжди був необхідний інструмент, а якість чи можливість самого ефекту не потребувала пошуку альтернатив.

Не менш важливою є наявність у карти можливості по підключенню до Internet, інтеграції з актуальними соцмережами та підтримка гаджетів Apple.
Розширене та оперативне управління в стилі тач під час виступу на сцені, мікшування чи управління моніторингом  - вельми важлива та зручна функція для виконавців та звукооператорів.
Онлайн стрімінг, робота над спільними проектами через мережу Internet з можливісттю високоякісної обробки сигналу в реальному часі  - це можливості глобального характеру і великої перспективи.
MIDI вхід/вихід, фантомне живлення, вихід для навушників збереглись так само, як і оптимально продуманий німецький дизайн корпусу і елементної бази.

Власне в цілому  UR242 це якісний і відточений апгрейд UR22 та більш доступний варіант UR44. Та сама "золота середина" в співвідношенні ціни та можливостей, "алмаз" лінійки UR, націлений розкрити нові амбітні проекти світу музики та звукозапису.