Категории
Компанія Yamaha оновила аудіо інтерфейси серії AG.

Компанія Yamaha оновила аудіо-інтерфейси серії AG.

Cьогодні мало хто уявляє себе не мобільним та без можливості використання мережі інтернет. А розвиток у цій сфері настільки швидкий та глибокий, що часто для адаптації продукту виробникові не достатньо просто змінити його колір. Щоразу потрібне повне переосмислення продукту і певне його "підтягування" до рівня та потреб сучасної стрімкої інтеграції у світ цифрового існування.
Філософія змін в AUDIOGRAM3 та AUDIOGRAM6 - це висока якість не лише в матеріалах та параметрах.  На один щабель поставлені актуальність, легкість та комфорт у використанні одночасно з іншими новітніми розробками та їх можливостями - смартфони, планшети, караоке, інтернет-сервіси (соцмережі, онлайн-радіо, стріми, etc.).

- Витончений та надійний металевий корпус, міцність елементної бази зможуть витримати різноманітні екстремальні умови використання.
Творчість – невід’ємна складова нашого життя, і вона складається, але не ділить. Так само, як і зображення, звук  має бути бездоганним!  Друзі чи незнайомці почують Вас по-новому, з високою якістю та виразністю. Інтуїтивність нового AUDIOGRAM "в один дотик" дозволить зберегти заданий темп процесу "в один подих". 

Більш детально ознайомитись з особливостями AUDIOGRAM3 та AUDIOGRAM6.

Вдалих придбань у Музцентрі!